Rozumiemy, że nasi klienci oczekują od nas lampy wysokiej jakości. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty od renomowanych polskich producentów. Docenianych nie tylko na naszym polskim rynku, ale również w różnych europejskich krajach.
Żyrandol Retro I 3-PŁ przeznaczona jest do oświetlenia różnych pomieszczeń m.in. przedpokoju, sypialni, salonu oraz kuchni. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zostanie przymocowana. Należy podkreślić, że jest to jedna z najbardziej docenianych pozycji w naszej ofercie. Lampy polskiego producenta Aldex polecamy każdemu.
Żyrandol Retro I 3-PŁ z przeważającym kolorem starego złota. Przyciągający oko jest zarówno rewelacyjny wygląd lampy, jak i przyzwoita a zarazem staranna obróbka. Dzięki temu oprawa świetlna będzie zapewniać w pomieszczeniu światło przez bardzo długi okres. Zamontowana podkreśli wgląd naszego pomieszczenia takiego jak przedpokój, salon sypialnia czy kuchnia.
Żyrandol Retro I 3-PŁ jest fantastycznie opracowanym produktem dobrej jakości. Wyprodukowana przez ważnego na polskim rynku doświadczonego producenta Aldex. Produkt ten zyskał dużą zaufanie wewnątrz klientów, co potwierdzają same dobre oceny.
Żyrandol Retro I 3-PŁ - opis techniczny
Produkt od firmy Aldex, to oprawa świetlna z kategorii żyrandole. Posiada trzy źródło świata z gwintem E27 o mocy 60W. Lampa w kolorze starego złota. Dokładne kolory lampy widoczne są na jej zdjęciu. Jej długość wynosi 55 cm, szerokość 73 cm, a głębokość 73 cm. Do jej produkcji użyto materiałów takich jak stal, szkło. Jest to produkt wysokiej jakości cieszący się dużym uznaniem.